Montérky Bartoš

Pánske nadmerné kožené opasky 130 – 190 cm

3x


Pánske nadmerné kožené opasky 130 – 190 cm
Kód tovaru: 7017
Výrobca: Montérky Bartoš

Pánske nadmerné kožené opasky 130 – 190 cm

3x

Veľkosti, ktoré možno objednať

Cena: 18,90 € bez DPH  15,75 €
ks
+


Doručenie do 25.3.2023
Cena dopravy od 3,90 €

Kód tovaru: 7017
Výrobca: Montérky Bartoš
Luxusný pánsky kožený opasok nadmernej dĺžky je vhodný do spoločenských, outdoorových, ale i pracovných nohavíc. Predĺžené opasky sú vyrobené z čiernej, tmavohnedej a svetlohnedej kvalitnej talianskej kože. Hrany a rub opasku sú lakované, čo zaručuje, že nedôjde k zafarbeniu odevu. Kožený opasok možno jednoducho skrátiť pomocou skrutky, ktorá spája opasok a kožený diel so sponou. Dlhé kožené opasky sú vyrobené v najvyššej kvalite českým výrobcom.
Nadmerné pánske kožené opasky
  • vyrobené z pravej kvalitnej talianskej kože
  • pre obvod pása 130 – 190 cm
  • okrasné prešitie opaskov
  • šírka 40 mm
  • 3 farby kože
  • 2 druhy spôn
  • vyrazené logo

Opasok z pravej kože

Kožené opasky sú súčasťou šatníkov už po dlhé roky a sú stále v móde. Koža je najkvalitnejší prírodný materiál, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou. Výhodou kvalitnej pravej kože je, že sa, na rozdiel od umelých materiálov, netrhá. Ďalšou výhodou je ich univerzálnosť, pretože kožený opasok sa hodí k akémukoľvek oblečeniu.

Ako správne vybrať dĺžku opasku

Zmerajte si obvod pása alebo bokov presne tam, kde nosíte opasok. Nameraná hodnota zodpovedá potrebnej veľkosti opasku. Opasok potom budete zapínať na prostrednú dierku a ďalšie 3 dierky budú na povolenie a 3 dierky na utiahnutie.

Ako správne zapínať a udržiavať opasok, aby Vám čo najdlhšie vydržal?

Opasok je módny doplnok, ktorý denne vystavujeme silnému namáhaniu. Napriek tomu, že opasky vyrábame z tých najkvalitnejších talianskych koží, nesprávnym zachádzaním môžeme výrazne znížiť ich životnosť. Najviac sa opasok poškodzuje pri nesprávnom spôsobe zapínania. Opasok nikdy neuťahujte jednou rukou ťahom cez sponu! Opasok zapínajte obidvomi rukami. Jednou rukou držte sponu a druhou rukou prevlečte remeň tak, aby hrana spony nepoškodzovala povrch remeňa. Pravidelným používaním sa na koži vytvorí odtlačok od spony. Opasok pre jeho dlhšiu životnosť môžete občas natrieť bezfarebným prípravkom na oživenie kože (najlepšie včelím voskom).

Hodnotenie produktu

5,00
zo 3 hodnotení
Pridať recenziu
Krajina nákupu:
Recenzie písali zákazníci, ktorí si naše pracovné odevy zakúpili a majú s nimi osobnú skúsenosť. Hodnotenie v cudzom jazyku je prekladané automaticky.
Z
20. 3. 2023
Zdeněk Entl
všetko v poriadku kvalita za rozumnú cenu
M
21. 2. 2023
Maroš Tibenský
Výrobok prišiel pekne zabalený v dobrej kvalite z peknou prackou
P
15. 7. 2022
Patrik
Kvalitné a pekné.
Ukázať ďalšie hodnotenie