Nadmerné montérky Bartoš

Na základe veľkého počtu žiadostí zákazníkov eshopu sme rozšírili výrobu našej šijacej dielne tiež o nadmerné veľkosti. Nadmerné pracovné odevy šijeme vo veľkostiach 66 (3XL), 68 (4XL), 70 (4XL), 72 (5XL), 74 (5XL), 76 (6XL), 78 (6XL), 80 (7XL), 82 (7XL), 84 (8XL), 86 (8XL) a 88 (9XL). V súčasnej dobe tak ako jediní môžeme ponúknuť nadmerné pracovné odevy s najväčším rozsahom veľkostí v celej Európe.

XS -
9XL

hero-img
shape image

Nadmerné montérky s laclom

Všetci chceme občas vyjsť na záhradu a pracovať v montérkach s laclom. U nás to nie je problém. Šijeme pro Vás ako jediní v ČR nadmerné montérky s laclom až do veľkosti 88. Naše pracovné nohavice s laclom nadmernej veľkosti majú vyššie traky, takže dobre sedia i cez väčšie bruško a nefúka vám na chrbát. Vybrať si ich môžete v 7-mich farebných kombináciách. Na prednom diele sú umiestnené veľké našité vrecká a vrecko na mobil, na zadnom diele potom vrecko s pätkou na suchý zips a vrecko na nástroje. Nadmerné montérky s laclom sú v páse čiastočne na gumu, aby ich nosenie bolo príjemné.
Prezrieť si teraz
feature
feature

Nadmerné pracovné montérkové bundy

V našej kolekcii si našla miesto i nadmerná pracovná bunda, ktorá sa Vám určite hodí v časnom jarnom období či v období babieho leta pri práci vonku na záhrade. Montérková bunda nadmerná sa tiež šije v 7-mich farebných kombináciách, a to preto, aby ste ju mohli skombinovať s nohavicami rovnakej farby z našej kolekcie. Nadmerné pracovné bundy majú zapínanie na zips krytý légou, ktorá chráni proti prefúknutiu zipsu. Na prednom diele sú 4 vrecká. Z toho 2 majú pätku na suchý zips a 2 sú umiestnené na bokoch. Na zadnom diele v spodnej časti sú dva pásiky na suchý zips, s ktorými si môžete zúžiť spodný obvod nadmernej montérkovej bundy.

Prezrieť si teraz

Pohľad do našej šijacej dielne

Môj príbeh

V roku 2006 som spustil eshop s oblečením s vlastním fotoateliérom. Po 8 rokoch úspešného podnikania ma však stále viac zaujímalo niečo fyzicky vyrábať. Obklopil som sa odborníkmi z odevného priemyslu a v roku 2014 som otvoril chránenú šijaciu dielňu. V roku 2018 som rozšíril predaj do 12 štátov európskej únie a teraz pracujem na rozbehnutí výroby nadmerných džínsov. Ďakujem všetkým, ktorí svojím nákupom umožňujú pracovať hendikepovaným ľuďom.

Naše produkty

Pre nákup kliknite na detail výrobku.

Viac ako 60 000 zákazníkov nám dôveruje

Našou snahou je realizovať všetko jednoduchým spôsobom, rýchlo a prehľadne, aby zákazník bol vždy spokojný.

Často kladené otázky

Ak máte nejakú otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď, kontaktujte nás nižšie.

Ceny sú od 3,50 € podľa zvoleného dopravcu.

Zásielku doručí do 3 pracovných dní vami zvolený dopravca (Slovenská pošta, GLS, Zasielkovňa).

Dobierka, Platobná karta.

Vyplnený Reklamačný list zašlite spoločne s tovarom späť. Ak máte záujem o iný tovar, vytvorte novú objednávku. Viac informácií v Reklamačnom poriadku.

Kontaktujte nás

Je veľmi jednoduché sa s nami spojiť. Stačí použiť kontaktný formulár, alebo nás kontaktovať prostredníctvom emailovej adresy.

Kontaktujte nás jednoduchým spôsobom

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Znenie tu