Pánske nadmerné krátke maskáčové nohavice 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL
Montérky Bartoš

Pánske nadmerné krátke maskáčové nohavice, veľkosti 66 – 88 (3XL – 9XL)

  • Zákazkovo vyrobíme za 1 pracovný deň
  • Za 3 pracovné dni už môžete nosiť
  • Ušijeme pre vás aj 1 kus
1x
Kód tovaru: 7015Z
Výrobca: Monterky-Bartos.sk
Veľkosti, ktoré možno objednaťVeľkostná tabuľka Ako merať
UPOZORNENIE: Jedná sa o zákazkovú výrobu - tovar nemožno vrátiť v 14-dňovej lehote. Vyberajte prosím správnu veľkosť podľa VEĽKOSTNEJ TABUĽKY.

Pri zákazkovej výrobe nie je možné platiť na dobierku (tovar musí byť uhradený platobnou kartou alebo prevodom z bankového účtu).
Cena: 69,40 € bez DPH  57,84 €
ks
+


DoručeníDoručenie do 19.6.2024
Cena dopravy od 5,90 €

Kód tovaru: 7015Z
Výrobca: Monterky-Bartos.sk

Popis produktu

Nadmerné krátke maskáčové nohavice sú vyrobené z vysokoodolného materiálu Ripstop (55 % polyester, 45 % bavlna), ktorý zabraňuje vzniku a šíreniu trhlín. Pre pohodlné nosenie sú nadmerné krátke maskáčové nohavice v páse čiastočne elastické. Zapínajú sa na celokovový gombík a kvalitný zips YKK. Pre väčšiu pevnosť sú namáhané oblasti vystužené podložením a závorovaním. Nadmerné krátke maskáčové nohavice je možné vyrobiť na zákazku do 1 pracovného dňa v nadmerných veľkostiach 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL a 9XL. Konkrétne rozmery nájdete vo VEĽKOSTNEJ TABUĽKE. Tu nakupujete priamo od výrobcu – neplatíte provízie veľkoobchodníkom ani ďalším obchodníkom.

Čo je Ripstop?

Ripstop je vysokopevnostná tkanina vyrobená vpletením hrubších nití do tkaniny v odstupoch 5 – 7 mm do tvaru štvorcov. Výhodou tkaniny Ripstop je veľmi dobrý pomer hmotnosti a stability a vysoká odolnosť proti roztrhnutiu. Ripstop sa používa najmä pri výrobe kvalitného outdoorového oblečenia a oblečenia pre armádu. Oblečenie z materiálu Ripstop je odolné a zároveň ľahké. Materiály Ripstop sú drahšie kvôli zložitejšej výrobe.

Pranie a údržba nadmerných krátkych maskáčových nohavíc

Pánske nadmerné krátke nohavice perte pri teplote do 60 °C s podobnými farbami. Používajte len pracie prostriedky bez obsahu bielidiel, pred prvým nosením krátke nohavice operte. Nadmerné krátke nohavice perte a žehlite na rubovej strane, pri žehlení používajte teplotu do 150 °C, sušičku môžete používať len pri nízkej teplote (maximálne 60 °C).

Atesty

Nižšie uvádzame certifikáty OekoTex Standard 100 o zdravotnej neškodnosti:
pdf Materiál Ripstop
pdf Nite
pdf Zipsy

Hodnotenie produktu

5,00
zo 1 hodnotenie
Pridať recenziu
Krajina nákupu:
Recenzie písali zákazníci, ktorí si naše pracovné odevy zakúpili a majú s nimi osobnú skúsenosť. Hodnotenie v cudzom jazyku je prekladané automaticky.
J
6. 6. 2023
Jirka
Dobre vykonané.
Ukázať ďalšie hodnotenie